Autor  Beata Nowa

Veronica Jones-Perry w składzie Budowlanych Łódź .

W

ubiegłym sezonie przebojem weszła do rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet zastępując Mię Jerkov i ratując trudną sytuację zespołu z Radomia.


  • 0

G

Jastrzębski Węgiel wygrał z PGE Skrą Bełchatów 2:0 (25:17, 25:20) w finałowym meczu PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, który rozgrywany był na LOTOS Letnim Stadionie w Gdańsku.


O

kres przygotowawczy u siatkarek i siatkarzy nabiera tempa. Drużyny Developresu Rzeszów i Asseco Resovii mają już za sobą trzy tygodnie ciężkiej pracy i powoli będą wchodzić w kolejny etap.


M

ałgorzata Glinka-Mogentale została wybrana przez kibiców najlepszą siatkarką 15-lecia ligi zawodowej w Polsce. W głosowaniu, które przez półtora miesiąca trwało na oficjalnej stronie internetowej rozgrywek tauronliga.pl zdob...


S

ześć kolejnych przypadków koronawirusa stwierdzono w środę w występującym w siatkarskiej PlusLidze Treflu Gdańsk – w tym gronie jest pięciu zawodników i jeden członek sztabu szkoleniowego. W sumie pozytywny wynik testu w gda...


P

olskie siatkarki wygrały w Łodzi w towarzyskim meczu ze Szwajcarią. Nasze zawodniczki, choć przegrywały 0:2, zdołały odwrócić losy spotkania i zwyciężyły w tie breaku.


W

drugim sparingowym wewnętrznym meczu reprezentacji Polski drużyna Karola Kłosa po bardzo wyrównanym meczu pokonała ekipę Wilfredo Leona 2:1 (25-21, 17-25, 23-25). Nie brakowało światowej klasy akcji. Postawa siatkarzy może ...


D

rużyna prowadzona przez trenera Sebastiana Pawlika, a której kapitanem był Michał Kubiak w pierwszym wewnętrznym sparingu okazała się lepsza od „Drużyny Fabiana” kierowana przez Michała Mieszko Gogola.


M

istrzostwa Europy w siatkówce plażowej odbędą się w dniach 16-20 września w łotewskiej Jurmale - poinformowała w piątek europejska federacja (CEV).


Wybrane kategorie

Wiadomości Twittera

Polub nas na Facebooku

Kalendarz