Autor  Jacek Kool

Drugi siatkarz zarażony SARS-CoV-2, kadra siatkarek czysta.

J

uż drugi z zawodników siatkarskiej drużyny Trefla Gdańsk otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa – poinformował klub z Wybrzeża. To kolejny przypadek zakażenia SARS-CoV-2 w gdańskiej ekip

  • 0

M

imo odwołania przyjazdu do Polski przez reprezentację Estonii, kibice siatkówki i tak mogą zacierać ręce. W niedzielę i poniedziałek Polsat Sport pokaże dwa inne spotkania podopiecznych Vitala Heynena.


N

ie odbędą się zaplanowane na niedzielę i poniedziałek (26-27 lipca) towarzyskie mecze reprezentacji siatkarzy z Estonią w Łodzi – poinformował w sobotę Polski Związek Piłki Siatkowej.


E

rgo Arena została zamknięta, a najbliższe wydarzenia odwołane po decyzji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku. To skutek pozytywnego wyniku testu na COVID-19 u siatkarza Trefla Gdańsk.


R

eprezentacja Polski kobiet będzie miała przed sobą kolejne sparingi. Podopieczne Jacka Nawrockiego rozegrają mecze kontrolne ze Szwajcarią. Spotkania będzie można oglądać w telewizji.


N

owa przyjmująca w ostatnich trzech sezonach reprezentowała drużynę Legionovii Legionowo. Magda jest dwukrotną srebrną medalistką Ligi Siatkówki Kobiet w barwach Atomu Trefla Sopot i złotą medalistką Mistrzostw Europy Kadetek...


E

DPD Legionovia dostała od CEV zaproszenie do Champions League. Pytanie, czy je przyjmie? Wczoraj informowaliśmy o tym, że w związku z epidemią koronawirusa Europejska Federacja Siatkówki (CEV) powiększyła liczbę zespołów dop...


E

uropejska Konfederacja Siatkówki przedstawiła kalendarz pucharów na kolejny sezon. Rozkład gier musiał być przemyślany, biorąc pod uwagę sytuacją związaną z koronawirusem.


N

ową zawodniczką występującej w Tauron Lidze drużyny Energa MKS Kalisz została Patrycja Chrzan. Rozgrywająca pochodzi ze Szczecina.