Autor  Magda Nietrzaska

Brazylia z Pucharem Świata ! Polska walczy o srebro.

B

razylia wygrała z Japonią i zdobyła Puchar Świata siatkarzy. Jeśli Polska we wtorkowy poranek pokona Iran, trzeci raz w historii zdobędzie srebrny medal.

• 0

W

drugim spotkaniu rozgrywanego w Kępnie turnieju towarzyskiego Giganci Siatkówki 2019 PGE Skra Bełchatów wygrała z Gas Sales Piacenza Volley 3:0. W pierwszym sobotnim meczu Jastrzębski Węgiel pokonał Power Volley Milano 3:0....

S

imone Parodi trenuje z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Możliwe, że doświadczony włoski siatkarz będzie zastępstwem dla Sama Deroo, który opuścił mistrza Polski i przeniósł się do Dinama Moskwa.

S

iatkarki Grupy Azoty Chemika Police w trzech setach pokonały ŁKS Commercecon Łódź w meczu o Superpuchar Polski im. Andrzeja Niemczyka. W każdym secie były fragmenty wyrównanej walki, jednak w decydujących momentach lepiej gr...

R

eprezentacja Polski przegrała z fenomenalnie dysponowaną ekipą Słowenii 1:3 (23:25, 26:24, 22:25, 23:25) i w sobotę zagra o brązowy medal mistrzostw Europy.

R

eprezentacja Polski po raz pierwszy zagra „na wyjeździe”, ale wygra - ocenił były menedżer polskiej kadry i jej siatkarz Witold Roman.