Autor  Admin

Smutny koniec w fatalnym stylu . Czas na zmiany !

P

olki żegnają się z mistrzostwami Europy po ćwierćfinałowej porażce z Turcją 0:3. Nie było cudu nad Maricą, bo tylko ten mógł uratować polskie siatkarki w ćwierćfinale mistrzostw Europy.

<

  • 0

J

uż w czwartek, 2 września rozpoczną się mistrzostwa Europy siatkarzy. Po wyjątkowo nieoczekiwanej i jeszcze bardziej bolesnej klęsce na igrzyskach w Tokio Polacy spróbują się zrehabilitować i sięgnąć po medal.


...


D

wóch członków Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki, prezesów czołowych klubów PlusLigi ubiegać się będzie o fotel prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.


P

ierwsza porażka Polek w siatkarskich mistrzostwach Europy. Lepsze od drużyny Jacka Nawrockiego okazały się reprezentantki Bułgarii - Polska przegrała 1-3. "Biało-Czerwone" zajęły w grupie B drugie miejsce i w kolejnej rundzi...


P

olskie siatkarki idą jak burza: w czwartym meczu mistrzostw Europy zanotowały czwarte zwycięstwo. Tym razem, po krótkim meczu, pokonały 3-0 Hiszpanię i pozostają liderkami grupy B. Trenera Jacka Nawrockiego może cieszyć skut...


P

olski, nie grały w niedzielę w mistrzostwach Europy siatkarek, ale po innych wynikach okazało się, że zostały jedyną drużyną bez porażki w grupie B.


M

iędzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) ogłosiła, że włoskie miasto Rimini będzie gospodarzem Ligi Narodów siatkarzy i siatkarek 2021. Poinformowano także, jaki będzie format oraz harmonogram rozgrywek.


...


I

ndykpol AZS Olsztyn pozyskał atakującego na kolejny sezon. Według informacji Volley-News do drużyny z Olsztyna powędruje Jan Król, aktualny atakujący Vervy Warszawa.


K

lub E.Leclerc Moya Radomka Radom poinformował w czwartek, że Janisa Johnson z powodu problemów zdrowotnych nie zagra do końca sezonu.