Wiadomości Twittera

Polub nas na Facebooku

Kalendarz

K

apitalny mecz w Rzeszowie. Pierwszy mecz półfinałowy siatkarskiej PlusLigi przyniósł mnóstwo emocji i gry na wysokim poziomie, a także zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla.

Mistrzowie Polski w hali Podpromie nie mieli łatwo, ale zdołali wygrać w tie-breaku i to oni są bliżej finału PlusLigi.

Rzeszowianie kończyli mecz bez żadnego nominalnego atakującego, bo problemy miał Jakub Bucki. Emocji nie brakowało nie tylko na boisku. Spotkanie trwało niemal trzy godziny.

Rewanż zostanie rozegrany w Jastrzębiu-Zdroju w sobotę. O

M

amy remis w rywalizacji o brąz Tauron Ligi siatkarek. Grot Budowlane Łódź wygrały błyskawicznie 3:0 ,na własnym parkiecie z BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała i wyrównały w serii na 1:1. Gra o trzecie miejsce toczy się do trzech wygranych spotkań.

W miniony piątek w Bielsku-Białej triumfatorki Tauron Pucharu Polski wygrały w trzech krótkich setach - do 16, 20 i 20 i wykonały w ten sposób pierwszy krok do brązowego medalu Tauron Ligi. Tutaj jednak - w odróżnieniu od ćwierćfinału i półfinału - rywalizacja toczy się nie do dwóch, a do trzech wygranych spotkań.

W dalszym ciągu musimy wygrać trzy spotkania. Pierwsze spo

Z

AKSA Kędzierzyn-Koźle nieudanie kończy najgorszy sezon od lat. Trzykrotni zwycięzcy Ligi Mistrzów przegrali rywalizację o dziewiąte miejsce w siatkarskiej PlusLidze.

Wyżej skończy Skra Bełchatów, która zapewniła sobie dziewiątą pozycję, wygrywając dwa sety w rewanżowym spotkaniu przed własną publicznością. Cały mecz kędzierzynianie wygrali 3:2, ale nie miało to już znaczenia. W ZAKS-ie po raz ostatni zagrali Aleksander Śliwka, Bartosz Bednorz i Łukasz Kaczmarek.

Po latach pełnych sukcesów w Polsce i Europie Grupa Azoty ZAKSA po raz pierwszy w historii występów w PlusLidze kończy poza czołową ósemką. W dodatku w o