X

Już zmykasz ? Sprawdź jeszcze to.

Artykuł

P

rzed reprezentacją Polski siatkarzy szósty turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów. Tym razem biało-czerwoni zagrają w Lipsku, gdzie czekają ich trzy kolejne spotkania.


Za biało-czerwonymi dwanaście spotkań Siatkarskiej Ligi Narodów, a polscy siatkarze odnieśli osiem zwycięstw i ponieśli cztery porażki.


To pozwala im plasować się na szóstym miejscu w tabeli rozgrywek. Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn wskazał natomiast skład kadry na Siatkarską Ligę Narodów 2019 w Lipsku.


Reprezentacja Polski mężczyzn na Siatkarką Ligę Narodów 2019 w Lipsku:

Atakujący : Maciej Muzaj, Łukasz Kaczmarek, Bartłomiej Bołądź, Bartosz Filipiak
Rozgrywający : Marcin Komenda, Marcin Janusz
Przyjmujący : Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal, Bartosz Bednorz, Piotr Łukasik
Środkowi : Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Norbert Huer
Libero : Damian Wojtaszek


Przeczytaj również ... Jedno jest pewne w połowie czerwca szykują się extra emocje.

PZPS, Volley-World
Dodał/a Jacek Kool

Nasza portal oferuje ponad 10 lat najświeższe wiadomości o piłce siatkowej , jesteśmy zawsze tam gdzie się coś podbija, gdzie walka idzie o każdy punkt, piszemy o siatkówce jak jest, nie owijamy w bawełnę.

  • 0

Komentarze 0

Twój e-mail nie będzie opublikowany.*

Wyszukiwarka

Śledź nas

Poczytaj najnowsze informacje o nas w sieciach społecznościowych!


Pobierz najnowsze wiadomości dostarczane codziennie!

Wpisz swój email, zapisz się do newslettera.

Wybrane kategorie

Wiadomości Twittera

Polub nas na Facebooku

Kalendarz


K

apitanem siatkarskiego GKS-u Katowice w sezonie 2019/2020 PlusLigi został wybrany nasz nowy atakujący, Jakub Jarosz.


- To dla mnie naprawdę duże wyróżnienie i cieszę się, że została mi powierzona tak ważna funkcja. Postaram się wywiązać ze swoich kapitańskich obowiązków jak najlepiej i mam nadzieję, że będę sprawdzał się w roli łącznika między trenerem a całą drużyną - powiedział kapitan drużyny trenowanej przez Dariusza Daszkiewicza. We wcześniejszych sezonach GKS-u w PlusLidze tę funkcję sprawowali Marco Falaschi, Dominik Witczak oraz Maciej Fijałek.


Z ważną funkcją wiąże się także duża odpowiedzialność i dodatkowa presja, ale Jakub Jarosz jest tego świadomy w stu procentach. - To normalne, że oczy kibiców częściej kierują się na pewnych zawodników, ale na szczęście siatkówka to gra zB

artosz Bednorz ugruntował swoją pozycję w Azimut Modenie świetnym ubiegłym sezonem. Teraz jego zespół ma jeszcze większe aspiracje i możliwości, dołączył do niego między innymi Matt Anderson.


Z zespołem we Włoszech trenuje już Bartosz Bednorz, który nie znalazł się w planach Vitala Heynena na drugą część sezonu reprezentacyjnego.


Nieobecność Bednorza w kadrze na turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich była największym zaskoczeniem w czternastce wybranej przez Vitala Heynena. Teraz przyjmującego zabrakło także wśród powołanych na Puchar Świata, który odbędzie się po mistrzostwach Europy.


-J

uż w piątek reprezentacja Polski zainauguruje zmagania w mistrzostwach Europy. Pierwszym rywalem podopiecznych Jacka Nawrockiego będzie Słowenia.


Selekcjoner polskiej kadry wybrał już czternaście siatkarek, które będą walczyć w mistrzostwach Europy.


Poznaliśmy już skład na zbliżający się turniej, w którym biało-czerwone z pewnością liczą na dobry wynik. Podopieczne Jacka Nawrockiego zagrają w Łodzi, w grupie B, gdzie zmierzą się ze Słowenią, Portugalią, Ukrainą, Belgią oraz Włochami.


Transmisje spotkań na antenach Polsatu sport. W kadrze na rozpoczynający się w piątek turniej zabrakło Kamili Witkowskiej, która wcześniej trenowała z zespołem.