Artykuł

K

lub z Radomia poinformował w specjalnym komunikacie o rozstaniu z trenerem Jackiem Nawrockim, który pełnił funkcję szkoleniowca w Czarnych od lipca tego roku.

Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Nawrockiego na łąwce trenerskiej radomian.

Po ostatniej serri porażek Czarnych Radom w PlusLidze o tym, że Czarni mogą rozstać się z trenerem Jackiem Nawrockim spekulowano już od kilku dni.

Dziś klub z Radomia w specjalnym komunikacie potwierdził tę informację.

Wczoraj Czarni przegrali mecz w Bełchatowie ze Skrą i była to ich dziesiąta porażka w dwunastym meczu ligowym.

Komunikat klubu:

Informujemy, że z dniem 24 listopada 2022 roku, Jacek Nawrocki za porozumieniem stron przestaje pełnić obowiązki pierwszego trenera drużyny Cerrad Enea Czarni Radom.
Dziękujemy szkoleniowcowi Jackowi Nawrockiemu za pracę w klubie WKS Czarni Radom S.A. , zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Å»yczymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.
Kolejne informacje dotyczące sztabu szkoleniowego drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom zostaną podane w następnych oficjalnych komunikatach klubu.

Żródło : Informacja własna , Redaktor artykułu : Sebastian Tomczyk

Dodał/a Sebastian Tomczyk

Nasza portal oferuje ponad 15 lat najświeższe wiadomości o piłce siatkowej , jesteśmy zawsze tam gdzie się coś podbija, gdzie walka idzie o każdy punkt, piszemy o siatkówce jak jest, nie owijamy w bawełnę.

• 8

Komentarze 8

• Dodał Bolo
  • 74 tydzień i 3 dni , 21:05

Zapraszam do Tchalou. Dobry klub na odbudowÄ™.

Twój e-mail nie będzie opublikowany.*

Wyszukiwarka

Śledź nas

Poczytaj najnowsze informacje o nas w sieciach społecznościowych!

Pobierz najnowsze wiadomości dostarczane codziennie!

Wpisz swój email, zapisz się do newslettera.

Wybrane kategorie

Wiadomości Twittera

Polub nas na Facebooku

Kalendarz

M

istrzowie Polski w połowie drogi do obrony tytułu. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w pierwszym spotkaniu finałowym PlusLigi zaskoczyli rywali na ich terenie.

Napędzani kapitalną grą Norberta Hubera jastrzębianie w trzech setach ograli Aluron CMC Wartę Zawiercie. W idealnym momencie przełamali niechlubną serię w meczach z zawiercianami. Gra o tytuł toczy się do dwóch zwycięstw, rozstrzygnie się w Jastrzębiu-Zdroju.

Aluron CMC Warta Zawiercie to finałowy debiutant. Jastrzębski Węgiel - jeden z najbardziej "otrzaskanych" w finałowych bojach polskich zespołów, obrońca tytułu mistrza Polski.

<

P

rojekt Warszawa po trzech latach wraca na podium siatkarskiej PlusLigi. Drużyna ze stolicy na Torwarze po raz drugi pokonała w trzech setach Asseco Resovię i przypieczętowała trzeci w historii klubu medal.

W pierwszych dwóch setach goście mieli sporą szansę na wygraną, dopiero trzeci był rozgrywany pod dyktando Projektu. Tym samym drużyna ze stolicy zapewniła sobie również start w najbliższej edycji Ligi Mistrzów.

Po dwóch chudych latach w tym sezonie Projekt w końcu ma co świętować. Najpierw warszawianie sięgnęli po Puchar Challenge, teraz zdobywają medal PlusLigi.

alka o siatkarskie mistrzostwo Polski trwa dalej. Aluron CMC Warta Zawiercie popsuł święto kibicom w Jastrzębiu-Zdroju i pokonał na wyjeździe obrońców tytułu.

Jastrzębski Węgiel był w stanie wygrać przed własną publicznością tylko seta, a mecz zakończył się gigantycznym zamieszaniem. Gospodarze protestowali, domagając się odgwizdania błędu rywali w ostatniej akcji.

Zawiercianie doprowadzili jednak w finałowej rywalizacji do remisu 1:1. Gra o tytuł toczy się do dwóch zwycięstw - decydujące spotkanie w niedzielę, ponownie w hali jastrzębian.