X

Już zmykasz ? Sprawdź jeszcze to.

Artykuł

A

leksandra Wójcik z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa - informuje "Gazeta Wyborcza". Klubowy zespół reprezentantki Polski - ŁKS Commercecon Łódź został objęty kwarantanną.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza" Aleksandra Wójcik jest zakażona koronawirusem. ŁKS Commercecon Łódź, który od 9 lipca przygotowywał się do nowego sezonu, będzie zmuszony przerwać treningi.

Kwarantanną zostaną objęte wszystkie osoby, które mogły mieć kontakt z siatkarką - koleżanki z zespołu, sztab szkoleniowy i wszyscy pracownicy klubu oraz hali sportowej.

Dla trzeciej drużyny przedwcześnie zakończonego sezonu 19/20 to spory problem. Start kolejnych rozgrywek zaplanowano na 9 września, a dwutygodniowa kwarantanna oznacza, że zespół wróci do przygotowań dopiero na początku sierpnia.

Aleksandra Wójcik w łódzkim zespole występuje od 2018 roku.

Żródło : , Nadesłał : Informacja własna , Redaktor artykułu : Magda Nietrzaska

Dodał/a Magda Nietrzaska

Nasza portal oferuje ponad 11 lat najświeższe wiadomości o piłce siatkowej , jesteśmy zawsze tam gdzie się coś podbija, gdzie walka idzie o każdy punkt, piszemy o siatkówce jak jest, nie owijamy w bawełnę.

C

errad Enea Czarni Radom przegrał z Treflem Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 11:25) w meczu 2. kolejki PlusLigi. MVP został wybrany Mariusz Wlazły.

Gdańszczanie dla których było to pierwsze spotkanie w sezonie 2020/21 rozegrali świetny pojedynek. Nie dali przeciwnikom wielu szans na nawiązanie równorzędnej walki.

Cerrad Enea Czarni Radom nowy sezon rozpoczął od wygranej z Indykpolem AZS Olsztyn 3:2. Nie było to łatwe spotkanie, bowiem olsztynianie prowadzili już 2:1 i podopieczni Roberta Prygla musieli mocno się namęczyć, aby doprowadzić do tie-breaka.

Dla zawodników Michała Winiarskiego było to pierwsze spotkanie w tym sezon

P

ięciu członków drużyny Ślepsk Malow Suwałki miało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - poinformował występujący w ekstraklasie siatkarzy klub. Nie podano danych osób zakażonych.

Jak podano, badanie przeprowadzono w środę.

"Zgłoszono do sanepidu wszystkie osoby, które w ostatnim czasie miały kontakt z zakażonymi przez co najmniej 15 minut, w odległości mniejszej niż 1,5 m i bez maseczek.

W związku z zaistniałą sytuacją Ślepsk Malow Suwałki zachowuje wszelkie rygory bezpieczeństwa i poinformował o sprawie stosowne organy państwowe oraz władze Polskiej Ligi Siatkówki. Klub czeka tym samym na dalsze zalecenia pod kątem ograniczenia ryzyka przenoszenia wirusa" - podano w komunikacie.

W

piątek 25.09.2020 r. w meczu 3. kolejki PlusLigi siatkarzy GKS Katowice przegrali z Asseco Resovią Rzeszów 2:3. Mecz rozegrano w hali w Szopienicach.

GKS przystąpił do piątkowego meczu jako wicelider tabeli po wygranych na wyjeździe z MKS-em Ślepsk Suwałki 3:0 i u siebie ze Stalą Nysa 3:2. Resovia była ostatnia, ale rozegrała jeden mecz - wyjazdowy z Jastrzębskim Węglem, ulegając 0:3.

Drużynę z Rzeszowa z trybun wspierała głośna grupka fanów, która miała powody do zadowolenia w pierwszym secie.

Wprawdzie początek tej partii był wyrównany, ale przy stanie 7:9 trener GKS Katowice Grzegorz Słaby poprosił o czas, jakby przewidując, że coś się święci.