Wiadomości Twittera

Polub nas na Facebooku

Kalendarz

M

amy remis w rywalizacji o brąz Tauron Ligi siatkarek. Grot Budowlane Łódź wygrały błyskawicznie 3:0 ,na własnym parkiecie z BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała i wyrównały w serii na 1:1. Gra o trzecie miejsce toczy się do trzech wygranych spotkań.

W miniony piątek w Bielsku-Białej triumfatorki Tauron Pucharu Polski wygrały w trzech krótkich setach - do 16, 20 i 20 i wykonały w ten sposób pierwszy krok do brązowego medalu Tauron Ligi. Tutaj jednak - w odróżnieniu od ćwierćfinału i półfinału - rywalizacja toczy się nie do dwóch, a do trzech wygranych spotkań.

W dalszym ciągu musimy wygrać trzy spotkania. Pierwsze spo

K

apitalny mecz w Rzeszowie. Pierwszy mecz półfinałowy siatkarskiej PlusLigi przyniósł mnóstwo emocji i gry na wysokim poziomie, a także zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla.

Mistrzowie Polski w hali Podpromie nie mieli łatwo, ale zdołali wygrać w tie-breaku i to oni są bliżej finału PlusLigi.

Rzeszowianie kończyli mecz bez żadnego nominalnego atakującego, bo problemy miał Jakub Bucki. Emocji nie brakowało nie tylko na boisku. Spotkanie trwało niemal trzy godziny.

Rewanż zostanie rozegrany w Jastrzębiu-Zdroju w sobotę. O

A

luron CMC Warta Zawiercie o krok od historycznego wyniku w siatkarskiej PlusLidze. Zdobywcy TAURON Pucharu Polski w pierwszym meczu półfinałowym nie dali szans rywalom z Warszawy.

Projektowi nie byli w stanie pomóc nawet licznie zgromadzeni w Torwarze kibice. Zawiercianie rozbili przeciwnika w trzech setach. Ze świetnej strony pokazał się zwłaszcza ich kapitan Mateusz Bieniek, który był największą siłą drużyny w ofensywie.

Po wielkich emocjach z pierwszego półfinału PlusLigi drugie starcie zaczęło się od jednostronnej rywalizacji.