X

Już zmykasz ? Sprawdź jeszcze to.

Artykuł

  • 0

Komentarze 0

Twój e-mail nie będzie opublikowany.*

Wyszukiwarka

Śledź nas

Poczytaj najnowsze informacje o nas w sieciach społecznościowych!


Pobierz najnowsze wiadomości dostarczane codziennie!

Wpisz swój email, zapisz się do newslettera.

Wybrane kategorie

Wiadomości Twittera

Polub nas na Facebooku

Kalendarz


T

o koniec długiej i pięknej kariery. Katarzyna Skowrońska-Dolata poinformowała, że nie zobaczymy jej już na siatkarskich boiskach. – Zrealizowałam swój plan – przyznała dwukrotna mistrzyni Europy "Przeglądowi Sportowemu".


36-letnia zawodniczka ostatni sezon spędziła w Brazylii w zespole Hinode. Transfer miał pozwolić jej odbudować się po poważnej kontuzji. W 2017 roku zerwała więzadła krzyżowe w prawym kolanie. W klubie była jedną z największych gwiazd i spekulowano, że może trafić do mocniejszej ligi.


W czwartek legenda polskiej siatkówki poinformowała, że kończy karierę. – Czuję niedosyt, ale trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Wszyscy mnie chwalili po tym sezonie, ale myślę, że to jest idealny moment, by powiedzieć stop – przyznała w "Przeglądzie Sportowym".


Czytaj więcejB

artosz Bednorz ugruntował swoją pozycję w Azimut Modenie świetnym ubiegłym sezonem. Teraz jego zespół ma jeszcze większe aspiracje i możliwości, dołączył do niego między innymi Matt Anderson.


Z zespołem we Włoszech trenuje już Bartosz Bednorz, który nie znalazł się w planach Vitala Heynena na drugą część sezonu reprezentacyjnego.


Nieobecność Bednorza w kadrze na turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich była największym zaskoczeniem w czternastce wybranej przez Vitala Heynena. Teraz przyjmującego zabrakło także wśród powołanych na Puchar Świata, który odbędzie się po mistrzostwach Europy.


-K

lub JSW informuje, że podpisał kontrakt z 19-letnim przyjmującym Wojciechem Szwedem.Wojciech rozpoczął swoją przygodę z siatkówką w raciborskim Rafako.


Zaczynał ją jako dziesięciolatek od mini siatkówki i łącznie w klubie z Raciborza spędził sześć lat. Następnie przez rok trenował w MMKS Kędzierzyn-Koźle, a stamtąd trafił do Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.


W naszej „kuźni” talentów był przez dwa sezony i w tym czasie wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów.


W zeszłym sezonie dołączył do kadry pierwszego zespołu i miał nawet okazję zadebiutować w PlusLidze, w wygranym w trzech setach lutowym spotkaniu z MKS-em Będzin. Później wystąpił jeszcze w zwycięskim meczu z Cuprum Lubin. <