Kategorie

Plażówka

Dzisiejszy dzień przyniósł nam bardzo smutną wiadomość. Odszedł od nas wspaniały człowiek, były siatkarz , trener Piotr Kochan . Były zawodnik kadry Polski , zawodnik AZS-u Olsztyn , trener siatkarzy , trener kadry Polski siatkarzy plażowych . Miał 62 lata.

Piotr Koczan rozpoczął karier

Siatkarki plażowe Katarzyna Kociołek (UKS SMS Łódź) i Aleksandra Gromadowska (MKS MOS Wrocław) zajęły drugie miejsce w grupie F i awansowały do 1/8 finału turnieju World Tour w Sydney.

Kociołek i Gromadowska na początek pokonały Japonki Megumi Murakami i Miki Ishii 2:0 (21:17, 21:13). Później, w pojedyn

Turniej World Tour w siatkówce plażowej w Polsce znalazł się w kalendarzu przyszłorocznej edycji cyklu. Impreza odbędzie się w dniach 27 czerwca - 1 lipca. Jej lokalizacja jeszcze nie jest znana.Przez trzy ostatnie lata gospodarzami zawodów WT w Polsce był Olsztyn. Wcześniej zaś światowa czołówka przyjeżdżała do Starych Jabłonek. W poprzednim se

Siatkarki plażowe Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek przegrały z Australijkami Mariafe Artacho i Taliquą Clancy 0:2 (11:21, 12:21) w finale turnieju World Tour w Qinzhou. Po raz drugi w historii polska para kobieca dotarła do decydującego meczu zawodów cyklu.

Nasza jedyna kobieca para plażowa Kinga Kołosińska (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek (UKS SMS Łódź) w półfinale pokonały Sweat/Sammer (USA) 2:0 (21:17; 21:18) i zagrają o złoto w niedzielnym finale z zawodniczkami z Australii Artacho del Solar ,Clancy.

Wcześniej siatkarki plażowe Kinga Kołosi

Siatkarki plażowe Kinga Kołosińska (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek (UKS SMS Łódź) pokonały Austriaczki Lenę Plesiutschnig i Katharinę Schuetzenhoefer 2:1 (16:21, 21:19, 15:6) w 1/8 finału turnieju World Tour w chińskim Qinzhou.

Kołosińska i Kociołek w pierwszej rundzie wygrały z Amerykankami

Siatkarki plażowe Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek awansowały do drugiej rundy turnieju World Tour w chińskim Qinzhou. Odpadły zaś Jagoda Gruszczyńska z Aleksandrą Gromadowską.

Kołosińska (AZS UMCS TPS Lubli

Rozpoczynający się w środę turniej World Touru w chińskim Qinzhou w siatkówce plażowej będzie okazją do testu nowych przepisów. Zgodnie z tą propozycją dotknięcie piłki przez blok nie jest liczone jako odbicie.

Jak zaznaczono w komunikacie, testy mają na celu sprawdzenie wpływu zmiany przepisó

Siatkarki plażowe Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek przegrały z ukraińskimi siostrami bliźniaczkami Inną i Iryną Machno 1:2 (16:21, 21:17, 10:15) w ćwierćfinale turnieju CEV Satellite w rumuńskim Satu Mare i zostały sklasyfikowane na piątym miejscu.

W tym sezonie Kołosińska (AZS UMCS TPS Lublin) gr

Siatkarze plażowi Piotr Kantor i Bartosz Łosiak zakończyli finałowy turniej cyklu World Tour w Hamburgu na czwartym miejscu. W meczu o trzecią pozycję przegrali z Włochami Paolo Nicolai i Daniele Lupo 1:2 (17:21, 21:19, 12-15).