Kategorie

LSK

Pierwszy set tylko w początkowych fragmentach był wyrównany. Pżniej przewagę zbudowały przyjezdne i pewnie wygrały do 16.

W drugiej partii oba zespoły zdobywały punkty seriami. W środkowej części seta, ostrowczanki zmuszone były odrabiać pięciopunktową stratę (8:13), co zresztą się udało. Re

W tym sezonie MKS Dąbrowa Górnicza gra poniżej oczekiwań zarządu i kibiców, w związku z czym zdecydowano się podjąć decyzje personalne - Magdalenę Śliwę, na stanowisku I trenera zastąpił Andrzej Stelmach. Była siatkarka będzie pełnić rolę asystentki. Czy roszady na ławce trenerskiej przyczynią się do lepszej gry?

Polski Cukier Muszynianka wygrała z Legionovią Legionowo 3 : 1 (25:19, 25:20, 14:25, 25:17) w meczu 9 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP spotkania została Danica Radenković.Siatkarki Polskiego Cukru mocno wchodzą w sobotni mecz, zupełnie odwrotnie niż swoje rywalki, które popełniają sporą ilość błędów

W dzisiejszym meczu dziewiątej kolejki LSK Developres SkyRes podejmował na wyjeździe Chemik Police. Spotkanie zakończyło się w trzech setach, a MVP wybrana została Anna Kaczmar. Od długiej wymiany rozpoczął się ten mecz, akcja zakończona została jednak sukcesem Chemika Police po ataku 97

Siatkarki Chemika Police w sobotę walczyć będą o dziewiąte z rzędu zwycięstwo i odzyskanie pozycji lidera rozgrywek o mistrzostwo Polski. Ekipa trenera Jakuba Głuszaka w kolejnym ligowym meczu zmierzy się z Developresem SkyRes Rzeszów. W zespole z Rzeszowa występują dwie byłe zawodniczki Chemika Agata Sawicka i Serbka Jelena Blagojević.

ŁKS Commercecon Łódź pokonał Grot Budowlanych Łódź 3:0 (25:12, 25:21, 25:21) w rozegranym awansem meczu z 11. kolejki spotkań Ligi Siatkówki Kobiet.Gospodynie tego spotkania zajmują drugie, a zespół gości trzecie miejsce w tabeli LSK. Derby Łodzi nawiązują do znakomitych tradycji kobiecej siatkówki w tym mieście, kiedy to tamtejsze kluby nale

Siatkarki Legionovii przed tym spotkaniem zamykały tabelę LSK z dorobkiem trzech punktów, wywalczonych w meczu z Impelem Wrocław (3:1). Po słabym początku sezonu, 28 listopada 2017 władze klubu z Legionowa zadecydowały o zakończeniu współpracy z trenerem Maciejem Bartodziejskim. Zastąpił go Piotr Olendere

Chemik Police pokonał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1. To ósme zwycięstwo w lidze, siódme za 3 punkty.

Policzanki przegrały pierwszy set, aby wygrać kolejne 3. W całym sezonie na 8 spotkań, aż 5 wygrały w stosunku 3:1. Policzanki przegrywały w 3 secie 21:24, ale udało im się wyciągnąć partię i w

Dzisiejszy mecz 8. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, ze względu na swoją rangę, nazywany był spotkaniem za 6 punktów. Triumfatorem tego ultra ważnego pojedynku zostały ostatecznie wrocławskie Impeki, pokonując zespół z Dąbrowy Górniczej 3:1.

Przed meczem z MKS'em Zarząd i sztab szkoleniowy wrocławs

Spotkanie rozpoczęła ekipa z Łodzi, po skutecznym ataku po rzeszowskim bloku (0:1). Również drugi punkt, bezpośrednio z zagrywki, padł łupem gości. Trzeci punkt łodzianki zdobyły po autowym ataku Helene Rousseaux, która jednak w kolejnych akcjach naprawiła swój błąd (2:3). Dzięki skutecznej grze w ata