Kategorie

Plus Liga

PlusLiga. W 13. kolejce PlusLigi Onico Warszawa odniosło czwarte zwycięstwo z rzędu. Tym razem w hali Torwar wygrali z Indykpolem AZS Olsztyn 3:1. Najlepszym graczem meczu wybrano Bartosz Kwolka, który szczególnie dobrze spisał się na zagrywce. Kwolek w ostatnich tygodniach jest w bardzo dobrej formie. Jest jednym z wyróżniających się graczy zespołu.

W meczu 13. kolejki PlusLigi MKS Będzin pokonał Jastrzębski Węgiel 3:2.Pierwszy punkt w niedzielnym meczu zdobył asem serwisowym Jason De Rocco. Dwa błędy rozgrywającego MKS-u Łukasza Kozuba skutkowały rezultatem 4:1 dla Pomarańczowych. Kolejna pomyłka gospodarz

Zawodnicy Espadonu i Aluronu Virtu Warta Zawiercie zapewnili kibicom siatkówki pełen emocji niedzielny wieczór. Zacięta rywalizacja odbyła się na dystansie pięciu setów, a minimalnie lepsi okazali się gracze ze stolicy Pomorza Zachodniego.Spotkanie, rozgrywane w ramach 13. kolejki PlusLigi, zaczęło się po myśli gospodarzy, którzy szybko zbudowali 4

W kolejnym meczu siatkarskiej PlusLigi Cerrad Czarni Radom podejmowali w hali MOSiR-u Trefla Gdańsk. Radomianie nie byli faworytami, bo to wynikało choćby z zajmowanych miejsc w tabeli. Ostatecznie ekipa z Trójmiasta wygrała w Radomiu 3:1.Przed meczem w Radomiu gdańszczanie są faworytami, bo po 12 kolejkach zajmują trzecie miejsce w klasyfikacji. Tymczas

W jedynym sobotnim meczu PlusLigi obyło się bez niespodzianki. Ekipa PGE Skry Bełchatów bez straty seta pokonała Dafi Społem Kielce.Początkowo spotkanie 13. kolejki miało zostać rozegrane w Kielcach. Jednak przez problemy z halą, poproszono o zmianę gospodarza. Dafi Społem z PGE Skrą chciało walczyć w Hali Legionów, a nie w Chęcinach. Pojedynki

Łuczniczka Bydgoszcz przegrała z Cuprum Lubin 0:3 w jedynym piątkowym meczu PlusLigi. Było to spotkanie trzynastej kolejki.W dwóch pierwszych setach goście byli zdecydowanie lepsi i zasłużenie wygrali do 15 i 17. Walka była jedynie w trzecim secie, który zakończył się wynikiem 25:23. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się siatkarze z Lubina, któr

Spotkanie od dwóch udanych kontr rozpoczęli siatkarze z Olsztyna (2:0), a po dwóch skutecznych akcjach ofensywnych przewaga gospodarzy wzrosła do czterech oczek (7:3). Błąd olsztyńskiego przyjmującego pozwolił jednak odrobić część start ekipie z Bydgoszczy (5:7), jednak szybko o czas poprosił trener Jakub Bednaruk (5:9). Ten wytrącił z rytmu miej

Siatkarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu! Po nieco słabszym pierwszym secie (22:25), Jurajscy Rycerze nabierali wiatru w żagle, wyrównali i w ostatnich dwóch odsłonach nie dali szans sąsiadującemu przed meczem w tabeli MKS-owi Będzin, po raz pierwszy przed własną publicznością – i jak zawsze przy głośnym dopi

W znakomitym stylu podopieczni Andrei Gardiniego pokonali Dafi Społem Kielce. ZAKSA wygrała 3:0, kielczanie w żadnej z rozegranych partii nie byli w stanie przekroczyć progu 20 punktów zdobytych w secie. Spotkanie rozpoczęło się po myśli zespołu gospodarzy. W pełni skoncentrowani kędzierzynianie od pierwsz

W meczu 12. kolejki Jastrzębski Węgiel pokonał u siebie GKS Katowice 3:1.Jastrzębski Węgiel wszedł w sobotnie spotkanie w bardzo dobrym stylu. Już przy stanie 4:1 trener GKS-u Katowice poprosił o czas dla swojej ekipy. Duża w tym zasługa świetnie serwującego Grzegorza Kosoka. Goście mieli problem z wstrze