Kategorie

Ligi zagraniczne

Po porażce w półfinale Pucharu Rosji z Kuzbassem 0:3, rumuński szkoleniowiec Gheorhe Cretu zrezygnował z funkcji asystenta trenera w Biełogorie Biełgorod. W rzeczywistości Rumun był w Biełgorodzie pierwszym trenerem i spędził tam jedyne dwa miesiące.

Gheorghe Cretu podjął decyzję o rezygnacji z pełn

Mecz o Puchar Rosji lepiej rozpoczęli niżej notowani siatkarze Kuzbassu Kemerowo (5:3), a blok na Wilfredo Leonie pozwolił im powiększyć prowadzenie do trzech oczek (9:6). Zenit Kazań miewał problemy z przyjęciem zagrywki rywali (11:14). Przerwa techniczna nie podziałała zbyt motywująco na graczy Władimira

Ostatnio pracował w kadrze biało-czerwonych z włoskim szkoleniowcem Ferdinando De Giorgim. Były asystent trenera reprezentacji Polski siatkarzy Oskar Kaczmarczyk poprowadzi zespół greckiej ekstraklasy Foinikas Syros.

Kaczmarczyk z polską kadrą związany był wiele lat. Współpracował - najczęściej j

Imoco Conegliano przegrało swój pierwszy ligowy mecz w tym sezonie i straciło pozycję lidera tabeli na rzecz Igora Gorgonzola Novara, w którym występuje Katarzyna Skorupa.Sześć z ostatnich siedmiu spotkań drużyn z Modeny i Conegliano kończyło się dopiero po pięciu setach. I ta tradycja została podtrzyman

Podopieczni Josko Milenkovskiego siatkarze Ziraatu Bankasi Ankara od początku sezonu prezentująbardzo dobrą formę. Nie przegrali jeszcze żadnego spotkania a mało tego stracili tylko jednego seta.

Siatkarze Ziraatu Bankasi Ankara w niedzielę pokonali 3:0 Afyon Belediyesi Yuntas. Spotkanie to zapisane zos

Aleksiej Spiridonow w Polsce jest niezwykle rozpoznawalnym siatkarzem. Wcale nie ze względu na wybitne umiejętności. Rosjanin wykorzystuje po prostu każdą możliwą okazję, by obrazić nasz kraj i drużynę narodową. Tym razem jednak sam wystawił się na pośmiewisko. Już chwilę po swoim zagraniu musiał zdaw

Ten mecz był niesamowitą reklamą żeńskiej siatkówki i cieszył oko swoim poziomem, ale nie można było ogłosić remisu. Lepsza na finiszu okazała się Katarzyna Skorupa oraz jej Igor Gorgonzola Novara.

To spotkanie zapowiadano jako wielką siatkarską ucztę, która nasyci absolutnie każdego i tak też się st

Zenit Kazań to bezsprzecznie najlepszy klub Rosji i Europy od wielu miesięcy. Siatkarze tego zespołu w czwartek wygrali swój 60. ligowy mecz z rzędu i nie znaleźli pogromcy już od listopada 2015.

Zenit po wyrównanym spotkaniu ograł Yenisey Krasnojarsk 3:1 (25:22, 25:22, 23:25, 26:24), a bohaterem został auto

Wydawało się, że kontuzja kolana zwiastuje koniec kariery jednej z największych polskich gwiazd żeńskiej siatkówki. Okazało się, że może być początkiem nowego, pięknego rozdziału w jej życiu. Katarzyna Skowrońska-Dolata wraca do gry!

Skowrońska-Dolata doznała poważnej kontuzji grając w barwach Vol

Świetnie radzi sobie jak na razie w rozgrywkach tureckiej ekstraklasy Ziraat Bankasi Ankara. Klub Dawida Konarskiego i Bartosza Kurka po pięciu kolejkach z kompletem punktów przewodzi tabeli. W meczu z Maliye Piyango Konarski znów była najskuteczniejszy w swojej drużyn