"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Mamy pierwszego finalistę. To rewelacja turnieju Niemcy !
Dodał- Admin -:   02-09-17 20:35:13 - ME mężczyzn - 1/52/53/54/55/5


         Serbowie byli faworytami. – Kiedy gramy z odpowiednią agresją i koncentracją, to nikt nie jest w stanie nas pokonać – mówił po awansie do półfinału ich trener Nikola Grbić. Przez dwa pierwsze sety jego słowa się spełniały. Uros Kovacević szalał w ataku, a w drugiej partii rozbili Niemców do 15.

         Najwyraźniej poczuli się jednak zbyt pewnie i znów spełniła się stara, siatkarska prawda. W trzecim secie to oni byli tłem dla Gyeorgy Grozera i spółki. Przegrali do 18, czwartego na przewagi, a gre nerwów w hat-tricku wygrali Niemcy. Tym samym trzecia na tych mistrzostwa sensacja stała się faktem. Po odpadnięciu Polski i Francji faworyci do finału będą walczyć tylko o brąz.

         A status speca od mistrzostw Europy potwierdził Andrea Giani. Dwa lata temu zdobył sensacyjne srebro ze Słowenią. Teraz w Polsce zapewnił Niemcom pierwszy medal ME w historii. Ich rywalem w niedzielę będzie lepszy z pary Rosja – Belgia. Finał zaplanowany jest na 20:30. Mecz o brąz – na 17:30.

Niemcy odprawili Serbia.  (Reprezentacja Niemiec mężczyzn).
Tagi:   #Eurovolley, #Niemcy, #Serbia, .


Wynik meczu :

Niemcy   -   Serbia   3:2   (24:26 15:25 25:18 27:25 15:13)

Niemcy: Fromm, Kaliberda, Andrei, Grozer, Kampa, Krick,  Zenger  (libero)  oraz Schott, Boehmem Hirsch, Zimmermann. -   trener   Andrea Giani .

Serbia: Petrić, Kovacević, Jovović, Luburić, Podrascanin, Lisinac,  Majstorović   (libero)  oraz Skundric, Bucjulević, Atanasijević, Katić, Okolić, Stanković. -  trener   Nicola Grbić .
Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane