"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Gdzie obejrzeć mecze Polaków? Sprawdź plan transmisji.
Dodał- Admin -:   23-08-17 21:52:14 - ME mężczyzn - 1/52/53/54/55/5         Transmisje telewizyjne NA ŻYWO z ME w siatkówce przeprowadzi grupa Polsat. Kibice nie zawsze cieszą się z tej informacji, bo część kanałów jest zakodowanych. Tym razem też większość meczów będzie dostępna dla fanów siatkówki posiadających dostęp do płatnych kanałów, ale nie w każdym przypadku. Co z meczami Polaków? Czy każdy, bez przeszkód, będzie w stanie je obejrzeć?

         ME 2017: Gdzie obejrzeć mecze Polaków? Czy będzie darmowa transmisja?

         TAK! Mecze Polaków w telewizji będą dostępne dla wszystkich, którzy mają dostęp do głównego, otwartego kanału Polsat. Jednak na meczach biało-czerwonych kończą się przyjemności dla polskich kibiców. Wszystkie inne spotkania mistrzostw Europy w siatkówce, będą dostępne tylko na kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight oraz Super Polsat. Szczegółowy plan transmisji NA ŻYWO w TV meczów grupowych znajdziecie w linku poniżej.

         Eurovolley 2017: PLAN transmisji wszystkich meczów grupowych na kanałach Polsatu

         A co z transmisją siatkówki w INTERNECIE? Oczywiście będzie dostępny STREAM ONLINE. Dostęp do niego można uzyskać przez platformę Ipla.tv. Po wykupieniu dostępu kibice będą mogli śledzić Eurovolley 2017 na telefonie, komputerze, czy też tablecie.

Takie krążki do zdobycia .   (Lotto Eurovolley 2017).


Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane