"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Hamburg Finals WT : Kantor/Łosiak w pierwszym meczu pokonali Brazylię.
Dodał- Admin -:   23-08-17 21:06:28 - Plażówka - 1/52/53/54/55/5

         W czwartkowy wieczór Kantora (MKS Dąbrowa Górnicza) i Łosiaka (Jastrzębie Borynia) czeka pojedynek z Niemcami Jonathanem Erdmannem i Arminem Dollingerem.

         W tegorocznej edycji WT Finals bierze udział po 12 ekip kobiecych i męskich (osiem duetów – w tym Polacy – zakwalifikowało na podstawie rankingu, a czterem przyznano "dzikie karty"). Wszystkie ekipy przejdą do fazy pucharowej – po cztery duety, które zajmą pierwsze miejsca w grupach, uzyskają bezpośredni awans do ćwierćfinału. Pozostałe będą walczyć o "ósemkę" w barażach.

         Wyłonienie najlepszej pary kobiecej nastąpi w sobotę, a męskiej dzień później.

         To trzecia edycja WT Finals. Dwa lata temu w amerykańskim Fort Lauderdale nie było biało-czerwonych. W poprzednim sezonie w Toronto zarówno Kantor i Łosiak, jak i występujący jeszcze wówczas razem Grzegorz Fijałek (UKS SMS Łódź) i Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) odpadli w ćwierćfinale.

         Impreza w Hamburgu to ostatni start Kantora i Łosiaka w tym sezonie. Pozostałe męskie duety z Polski zakończyły tegoroczne występy ubiegłotygodniowymi mistrzostwami Europy. Jesienią kibicom zaprezentują się zaś jeszcze Kinga Kołosińska (AZS UMCS TPS Lublin) i Jagoda Gruszczyńska (UKS SMS Łódź).

Pierwszy mecz do przodu .   ( Finals Hamburg ).
Tagi:   Plażówka, Hamburg, WT Finals , .
Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane