"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Mateusz Bieniek wygrał wyścig z czasem , zagra na ME.
Dodał- Admin -:   23-08-17 00:25:29 - Kadra Polski mężczyzn - 1/52/53/54/55/5


         Prognozy dotyczące urazu Bieńka nie były optymistyczne – wszystko wskazywało na to, że nie zagra w mistrzostwach Europy. "Awaryjnie" treningi z reprezentacją rozpoczął Andrzej Wrona. Teraz środkowy AZS-u Politechnika Warszawa wróci do domu.         Decyzja zapadła po wtorkowych badaniach. O ich wynikach poinformował lekarz reprezentacji, Jan Sokal. – W wieloletniej karierze zawodowej nie spotkałem się z przypadkiem tak szybkiego dochodzenia do sprawności, po tak poważnym urazie. Jak się okazuje organizm człowieka, a szczególnie sportowca pozostaje wielką zagadką – powiedział PZPS.

         Urazu nabawił się w sobotę w Spale w trakcie treningu. Tak niefortunnie upadł, że doszło do uszkodzenia więzadła w stawie skokowym.

         – Bardzo dziękuję naszemu doktorowi i fizjoterapeutom Tomkowi Pieczce i Michałowi Roczkowi za to, że doprowadzili mnie do takiej dyspozycji, która pozwoli zagrać w mistrzostwach. Naprawdę to ich wielka zasługa – skomentował Bieniek.

         Reprezentacja przebywa w Warszawie, gdzie – na Stadionie Narodowym – zaplanowany jest mecz otwarcia. W czwartek od 20:30 reprezentacja Polski zagra z Serbią. Później zespoły przeniosą się do Trójmiasta, gdzie zmierzą się z Estonią i Finlandią. Turniej zakończy się 3 września, a walka o medale toczyć się będzie w Krakowie.

Mateusz Bieniek kontuzjowany.  (Reprezentacja Polski mężczyzn).
Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane