"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Marco Ivović nie zagra na ME. Osłabienie Serbów.
Dodał- Admin -:   21-08-17 22:00:44 - ME mężczyzn - 1/52/53/54/55/5         Brak Ivovicia to spory cios dla drużyny prowadzonej przez znakomitego niegdyś rozgrywającego Nikolę Grbicia. Serbski przyjmujący kontuzji nabawił się w ostatnim sparingu ze Słowenią (3:2). W drugim secie spotkania wylądował na stopie kolegi z zespołu i skręcił staw skokowy. Kontuzja od początku wydawała się groźna i już wtedy mówiono, że jego występ w mistrzostwach Europy stoi pod znakiem zapytania.

         Podobnego urazu nabawił się w sobotę w trakcie treningu w Spale reprezentant Polski Mateusz Bieniek. Na razie nie wiadomo, czy będzie zdolny do gry w czwartek. W miejce Ivovica został powołany... libero Goran Skundrić. W 14-osobowym składzie są też znani z występów w PlusLidze atakujący Aleksandar Atanasijević, środkowy Srecko Lisinać i przyjmujący Milan Katić. Serbowie rywalizację w mistrzostwach Europy zaczną w czwartek.

         Na PGE Narodowym zagrają w meczu otwarcia z Polską, a później obie ekipy przeniosą się do Gdańska. A tam powalczą jeszcze z Finlandią i Estonią. Impreza potrwa do 3 września, a Final Four rozegrane zostanie w Krakowie.

As reprezentacji Serbii nie zagra na ME.   (Reprezentacja Serbii).


Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane