"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Mateusz Kańczok nowym atakującym w Olsztynie.
Dodał- Admin -:   16-05-17 16:38:48 - Indykpol Azs Olsztyn - 1/52/53/54/55/5         Mateusz Kańczok urodził się 3 czerwca 1993 roku w Rybniku. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w styczniu 2011 roku, kiedy to zadebiutował w barwach Jastrzębskiego Węgla. Występował wówczas w rozgrywkach Młodej Ligi oraz w lidze juniorów. Po ukończeniu szkoły średniej, zawodnik wybrał studia w stolicy na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Skutecznie dzielił naukę z grą w drugoligowym MOS Wola Warszawa oraz w Młodej Lidze.

         W 2014 roku, atakujący powrócił do ekipy Jastrzębskiego Węgla, aby zadebiutować w rozgrywkach PlusLigi. Po roku spędzonym na Dolnym Śląsku, ponownie wrócił do Warszawy, gdzie był jednym z pierwszoplanowych postaci w ekipie MOS Woli Warszawa. Dobra postawa siatkarza spowodowała, że kibice będą mogli podziwiać Mateusza Kańczoka w barwach Indykpolu AZS Olsztyn przez najbliższe 3 sezony!

                  - Mateusz jest młodym, perspektywicznym atakującym, dlatego zdecydowaliśmy się na 3 letnią umowę. Obserwowaliśmy go od dwóch lat. Po jednym z meczów w tym sezonie zapadła decyzja, aby złożyć mu propozycję gry w Indykpolu AZS Olsztyn. Mam nadzieję że udowodni kibicom, że potrafi grać w siatkówkę na wysokim poziomie.
   –mówi Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. w Olsztynie.
Nowy atakujący w Indykpolu.   ( AZS Olsztyn).


Źródło :
|   + + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane