"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Igor Yudin w Zenicie Kazań.
Dodał- Admin -:   16-05-17 16:28:47 - Łuczniczka Bydgoszcz - 1/52/53/54/55/5         W ubiegłym sezonie 29-latek występował w Łuczniczce Bydgoszcz, z którą zajął 15. miejsce w PlusLidze. Był drugim najlepiej punktującym siatkarzem zespołu, zdobywając 385 punktów w 30 meczach, przy 48 proc. skuteczności w ataku.

         Pochodzący z Jekaterynburga Igor Yudin, mając 14 lat, wraz z rodziną przeniósł się do Australii, której barwy reprezentował jako sportowiec. Stał się jednym z liderów zespołu. Podczas igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 Igor Yudin był kapitanem reprezentacji Australii.

         Zaraz po zakończeniu igrzysk rozpoczął proces zmiany obywatelstwa sportowego i od 2013 legitymuje się rosyjskim. W związku z tym będzie występować w Zenicie Kazań jako gracz rodzimy. Miejsce obcokrajowców zajmują od kilku już lat Matthew Anderson i Wilfredo Leon.

         Klub z Kazania poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że w przyszłym sezonie w Zenicie nie zobaczymy takich siatkarzy, jak: Jewgienij Siwożelez, Andriej Aszczew, Igor Kobzar, Denis Zemczenok i Władimir Mielnik.
Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane