"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Zuzanna Efimienko-Młotkowska w ŁKSie.
Dodał- Admin -:   10-05-17 12:00:07 - ŁKS Commercecon Łódź - 1/52/53/54/55/5         Działacze Łódzkiego Klubu Sportowego zaczęli od sporego transferowego hitu. Na pozycję środkowej bloku pozyskano reprezentantke Polski, która ostatni sezon spędziła we włoskiej lidze.

         Zuzanna Efimienko-Młotkowska, która ostatni sezon spędziła w Metalleghe Sanitars Montichiari jest pierwszą zawodniczka pozyskaną przez ŁKS. Ta mierząca 196 centymetów środkowa ma w swoim dorobku już trzy medale mistrzostw Polski (dwa srebrne i jeden złoty medal). W trakcie swojej kariery grała w Gwardii Wrocław, Atomie Trefl Sopot oraz Spes Volley Conegliano.

         Efimienko jest także reprezentantką Polski. Przez trenera kadry narodowej, Jacka Nawrockiego, została powołana do reprezentacji, która będzie walczyła o awans na mistrzostwa świata. Kto jeszcze dołączy do Efimienko? Na razie wiadomo tylko, że w ŁKS zostaną zawodniczki, które tworzyły trzon zespołu: Krystyna Strasz, Izabela Kowalińska, Lucie Muhlsteinova, Ewa Kwiatkowska, Agata Oleksy, Katarzyna Sielicka.
Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane