"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Nowy przyjmujący w Indykpolu.
Dodał- Admin -:   08-05-17 12:54:33 - Indykpol Azs Olsztyn - 1/52/53/54/55/5


         Robbert Andringa urodził się 28 kwietnia 1990 roku w holenderskim Assen. Pierwszym profesjonalnym klubem przyjmującego był jego rodzimy Lycurgus Groningen Volleyball, w którym występował w latach 2008-2013. Z tym zespołem dwukrotnie zdobył srebrny (2012,2013) oraz brązowy (2009,2010) medal, a także wystąpił w europejskich pucharach.

         W 2013 roku, Andringa przeniósł się do Belgii, gdzie stał się jednym z podstawowych zawodników w Lindemans Aalst. Dobra gra w przyjęciu holenderskiego zawodnika, zaowocowała zdobyciem w 2015 roku Pucharu oraz Superpucharu Belgii. W rozgrywkach ligowych, ekipa z Aalst zdobyła srebrny medal. Po udanym sezonie w Lindemans Aalst, siatkarz postanowił spróbować swoich sił w lidze francuskiej, broniąc barw Stade Poitiers, z którą zajął 8. miejsce. Przyjmujący pokazał się z bardzo dobrej strony, zdobywając w cały sezonie 202 punkty!

         Robbert Andringa jest również podstawowym zawodnikiem reprezentacji Holandii, z którą w 2012 roku zdobył złoty medal w Lidze Europejskiej. Rok później, wraz z kolegami z drużyny stanął na najniższym stopniu podium w Memoriale Hubera Jerzego Wagnera.

         Robbert Andringa w przyszłym sezonie będzie bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn! Holenderski przyjmujący zastąpi w zespole Aleksandra Śliwkę, któremu dziękujemy za rok spędzony w stolicy Warmii i Mazur.

Nowy przyjmujący Indykpolu Robbert Andringa  (Indykpol AZS Olsztyn).


Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane