"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Header
Nicolas Uriarte opuszcza PGE Skrę.
Dodał- Admin -:   07-05-17 13:05:48 - PGE Skra Bełchatów - 1/52/53/54/55/5         Zanim trafił do PGE Skry występował w lidze argentyńskiej, a wcześniej grał m.in. we włoskich zespołach Zinella Volley Bolonia i Roma Volley. W 2012 roku reprezentował Argentynę na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Rok później trafił do Bełchatowa.

         Polski rozgrywający z PGE Skrą podpisał dwuletni kontrakt. Na swojej pozycji zastąpi reprezentanta Argentyny Uriarte, który w zespole z Bełchatowa występował przez minione cztery lata. Kontrakt 27-letniego siatkarza wygasł po zakończeniu obecnego sezonu, w którym PGE Skra wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski.                  - Gdy otrzymałem propozycję przejścia do PGE Skry nie zastanawiałem się długo. Gdy otrzymujesz taką ofertę po prostu nie masz się nad czym zastanawiać. Miło jest być częścią tej drużyny
   – powiedział .
         Przez cztery sezony poprowadził PGE Skrę do zwycięstwa w Mistrzostwach Polski (2014), Pucharze Polski (2016), Superpucharze (2014) oraz do wicemistrzostwa Polski (2017) i dwukrotnie brązowego medalu Mistrzostw Polski (2015, 2016). Dla bełchatowskiego klubu zdobył w tym czasie 337 punktów w PlusLidze (124 blokiem, 118 atakiem i 95 zagrywką). Tegoroczną fazę zasadniczą zakończył na 4. miejscu w rankingu rozgrywających. W dwóch spotkaniach został nagrodzony statuetką MVP dla gracza meczu.

Nicolas Uriarte opuszcza Skrę.   ( PGE SKra Bełchatów).


Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane
footer