"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Bruno Rezende wraca do Modeny. SESI Sao Paulo kupuje Arjona.
Dodał- Admin -:   03-05-17 14:27:28 - Ligi zagraniczne - 1/52/53/54/55/5         Doświadczony brazylijski rozgrywający William Arjona znalazł się na celowniku SESI Sao Paulo, które szuka następcy Bruno Rezende (odszedł do Azimutu Modena).

         Według Bruno Volocha z dziennika "Estadao", SESI zaproponowało blisko 38-letniemu Arjonie gigantyczny kontrakt opiewający na około milion dolarów.

         William występuje od 2010 roku w Sada Cruizero, z którą osiągnął już wszystko, co mógł, tj. wywalczył cztery mistrzostwa Brazylii i dwa srebrne medale w rodzimej lidze, zdobył trzy Puchary i dwa Superpuchary Kraju Kawy, czterokrotnie został klubowym mistrzem Ameryki Południowej oraz trzy razy sięgnął po złoto Klubowych Mistrzostw Świata. W swoim dorobku ma także nagrody indywidualne dla najlepszego rozgrywającego KMŚ czy Superligi. Wraz z kadrą Brazylii został w 2016 roku mistrzem olimpijskim.

         Dla tego mającego 185 centymetrów wzrostu siatkarza oferta klubu z Sao Paulo jest z kategorii tych nie do odmówienia. Razem z nim do tego zespołu mieliby dołączyć przyjmujący Lucas Loh i środkowy Eder Carbonera, którzy ostatnio grali w Funvic Taubate.

William Arjona will play Sesi São Paulo!   ( Sesi São Paulo).


Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane