"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Header
Jan Hadrava zostaje w Indykpolu. Włodarczyk odchodzi.
Dodał- Admin -:   16-04-17 17:19:57 - Indykpol Azs Olsztyn - 1/52/53/54/55/5         Indykpol AZS Olsztyn w tegorocznych rozgrywkach był dla siatkarzy Cuprum Lubin nie do zatrzymania. Olsztynianie triumfowali 3:1 w obu spotkaniach, zapewniając sobie tym samym piątą lokatę. Zawodnikiem sezonu w głosowaniu internautów został wybrany Jan Hadrava.                   - Cieszę się, że wygraliśmy te dwa ostatnie mecze, a szczególnie ten w domu. To nie była taka łatwa gra. Jeśli chodzi o piątą pozycję, myślę, że wykonaliśmy bardzo dobrą pracę w tym sezonie. Niestety nie awansowaliśmy do fazy play-off. Wielka szkoda, bo to były tylko dwa punkty, których nam zabrakło. Myślę, że możemy być usatysfakcjonowani tym sezonem i teraz tylko musimy się skupić na następnym, żeby osiągnąć tyle samo albo jeszcze więcej
   - skomentował Jan Hadrava.
         Akademicy zagrali ostatnie spotkanie pod wodzą Andrei Gardiniego. Włoch oddaje pałeczkę swojemu rodakowi, Roberto Santillemu, mającemu bardzo duże doświadczenie, również w PlusLidze. Gardini będzie szkoleniowcem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

         Nie wiadomo jeszcze jaki skład zagra w barwach Indykpolu AZS-u Olsztyn. Drużynę opuści Wojciech Włodarczyk, a także prawdopodobnie Hidde Boswinkel. Jednak pewne jest, że na pozycji atakującego nie zabraknie Czecha Hadravy. - Mam podpisany kontrakt na następny sezon, więc zostaję w Olsztynie. Na razie wracam do mojego kraju, do Czech, gdzie zaczniemy sezon kadry narodowej. Będziemy grać w mistrzostwach Europy w Polsce i w kwalifikacjach do przyszłorocznych mistrzostw świata. Dlatego to lato będzie dla mnie równie ciężkie, jak miniony sezon, ale mam nadzieję wrócić w jeszcze lepszej formie - dodał atakujący.
Źródło :
|   + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane
footer