"VOLLEY-WORLD"

" Pytasz dlaczego siatkówka? Pytam dlaczego oddychasz? "

Header
Roberto Santilli trenerem Indykpolu AZSu Olsztyn.
Dodał- Admin -:   21-03-17 12:01:58 - Indykpol Azs Olsztyn - 1/52/53/54/55/5


          Tym samym sprawdziły się wcześniejsze doniesienia włoskich mediów i Santilli zastąpi na stanowisku opiekuna AZS-u Olsztyn swojego rodaka Andreę Gardiniego, który w następnych rozgrywkach poprowadzi ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

         - Powoli rozpoczynamy projekt budowy drużyny na nowy sezon, stąd ten pośpiech. Na pewno jest to niecodzienna sytuacja w środowisku siatkarskim, że na kilka tygodni przed zakończeniem sezonu PlusLigi, informuje się o zmianie na stanowisku trenera na sezon kolejny. Uważam jednak, że kibice mają prawo znać prawdę już teraz i nie ma powodów, aby kryć się z tym do zakończenia sezonu    - powiedział prezes klubu z Olsztyna, Tomasz Jankowski.


         - Informacja o odejściu trenera Gardiniego oraz o zakontraktowaniu Roberto Santilliego na pewno nie spowoduje zamieszania w drużynie, czego dowodem była chociażby postawa Indykpolu AZS Olsztyn w sobotę w Gdańsku, gdzie pokonaliśmy po bardzo dobrym meczu Lotos Trefl Gdańsk 3:0. Roberto Santilli jest bardzo dobrym szkoleniowcem. Szukaliśmy trenera, który ma doświadczenie na arenie międzynarodowej oraz pracy w PlusLidze. Wcześniej osiągał w Polsce bardzo dobre rezultaty jako trener Jastrzębskiego Węgla i MKS Będzin. Mam nadzieję, że w nowym sezonie osiągnie zadowalające wyniki jako trener Indykpolu AZS Olsztyn    - dodał szef olsztynian.


         - Chcę podziękować klubowi z Olsztyna za danie mi szansy na powrót do pracy w Polsce. Ostatnie dwa sezony reprezentacyjne spędziłem w Australii i był to naprawdę piękny czas, lecz z dala od wszystkiego. Teraz jest moment, aby powrócić do siatkówki i wracając do Polski czuję, jakbym wracał do domu    - stwierdził Roberto Santilli, który jest dobrze znany w PlusLidze.
Źródło :
|   + + + inf. własnaOceń artykuł

Ilość:
   
   
   


Wasze komentarze:
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych  Zaloguj   
Komentarzy na stronie  0
Polecane
footer